BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Tanıtımları Toplantısı Düzenlendi
İlçemiz genelinde bulunan Rehber Öğretmenlerle Şube Müdürümüz Mustafa UZUN başkanlığında Okul Tanıtımları konusunda toplantı yapıldı.![Okul Tanıtımları Toplantısı Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2019_06/20144210_DSC_1732.jpg)
Müdürlüğümüze bağlı Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokullarında görev yapan Rehber Öğretmenler ile Rehberlik Araştırma Merkezinde tercih danışmanlığında bulunacak Rehber Öğretmenlerin katılımı ile toplantı düzenlendi. Toplantıda İmam Hatip Liseleri ve Ortaokullarının; öğretim programları, eğitim içerikleri, ders çizelgeleri, fiziki imkânları öğrencilere kazandırdığı değerler hakkında bilgilendirme yapıldı.