BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullarımızdan Cumhuriyetimizin 100. Yılı Coşkusu: Necatibey Eğitim Fakültesi Anaokulu
![Okullarımızdan Cumhuriyetimizin 100. Yılı Coşkusu: Necatibey Eğitim Fakültesi Anaokulu](/meb_iys_dosyalar/2023_11/02135557_1.jpg)
Necatibey Eğitim Fakültesi Anaokulu 29 Ekim Pazar günü saat 13:00 da misafir okul olduğu Şehit Ömer Faruk Bol İmam Hatip Ortaokulunun bahçesinde kutlama töreni gerçekleştirdi. 5 Yaş grubu öğrencilerimizin hazırladığı 'Cumhuriyetin Ritmi ' isimli ritim gösterisi ve 4 yaş ve 3 yaş gruplarının hazırlandığı Cumhuriyet temalı şarkılı gösterilerini sundular. Velilerimizin ve öğrencilerimizin katılımıyla Cumhuriyetimizin 100. Yılı coşkuyla kutlandı.