BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaokul düzeyinde EBA'yı en aktif kullanan öğrencimiz evinde ziyaret edilerek ödüllendirildi

Ortaokul düzeyinde EBA'yı en aktif kullanan öğrencimiz evinde ziyaret edilerek ödüllendirildi

İlçemiz genelinde aylık olarak takibi yapılan  Eğitim Bilişim Ağı'nı (EBA) İlçemiz genelinde ortaokul düzeyinde en aktif kullanan Şehit Jandarma Uzman Çavuş Okan Dinçer Ortaokulu 7. Sınıf Öğrencisi Doğuşhan İzci evinde ziyaret edilerek ödüllendirildi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Ahmet Hayat,  Şehit Jandarma Uzman Çavuş Okan Dinçer Ortaokulu Müdürü Fazlı Çetin ile Altıeylül Rehberlik Araştırma Merkezi öğretmenlerinin de katıldığı ev ziyaretinde fiziksel rahatsızlığı nedeniyle okula devam edemeyen öğrencimize EBA Birinciliği ödülü takdim edildi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Ahmet Hayat, öğrencimizin sağlık durumu hakkında öğrencimizin annesinden bilgi aldı. Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak uzman fizyoterapistlerden öğrencimizin haftada iki saat fizyoterepi eğitimi alması için bir çalışma başlattıklarını belirtti. Öğrencimizin bir an önce sağlığına kavuşmasını dileyerek okuluna düzenli devam edebilmesi için gerekli her türlü çalışmayı yürüteceklerini ifade etti.

 

20-10-202120-10-202120-10-2021

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.