BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Yurtlar Modülü Bilgilendirme Toplantısı

Özel Yurtlar Modülü Bilgilendirme Toplantısı

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÇELİK başkanlığında, Şube Müdürü Yücel KORKMAZ, Özel Öğretim Bürosu Şefi Dilek DENİZ, Ramazan SAĞLAM ve ilçemiz bünyesindeki yurtların kurucuları, müdürleri ve çalışanlarının katılımıyla 20 Ekim 2016  Perşembe Günü Saat 14:00 ´da toplantı düzenlendi. Toplantı da yurt personellerinin işe alınırken dikkat edilmesi gereken hususlardan bahsedildi, Şube Müdürü Yücel KORKMAZ, önümüzdeki haftadan itibaren denetlemelerin başlayacağını söyledi. İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÇELİK, Ülke olarak zor bir süreçten geçtiğimizi, herkesin üzerine düşeni en iyi şekilde yapması gerektiğini vurguladı. Özel Yurtlar modülü kullanımında yaşanması muhtemel sıkıntılardan bahsedilerek, ortak çözüm noktalarının üzerinde duruldu. Yurtların resmî yazışmalarında kullanmış olduğu ETS (Evrak Takip Sistemi) hakkında kısa kısa hatırlatmalarda bulunularak, iyi dilek ve temennilerle toplantı sona erdirildi.

 

20-10-201620-10-201620-10-2016

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.