BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pandemi Sürecinde Okur Yazarlık Becerilerinin Geliştirilmesi Semineri düzenlendi

Pandemi Sürecinde Okur Yazarlık Becerilerinin Geliştirilmesi Semineri düzenlendi

Altıeylül Rehberlik Araştırma Merkezi koordinesinde öğrencilerimizin evde geçirdiği sürelerde okuma yazma becerilerinde velilerimizin zorlandıkları konularda destek sağlamak ve çocuklarımızın okuma yazma öğrenimini geliştirecek etkinlikleri paylaşmak üzere Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Sınıf Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Emre ÜNAL tarafından Pandemi Sürecinde Okur Yazarlık Becerilerinin Geliştirilmesi Semineri düzenlendi.

Rehber Öğretmen Ufuk ASKAR'ın moderatörlüğünde 7 Mart Pazar günü saat 20:00'de gerçekleştirilen ve çevrimiçi olarak düzenlenen seminere Altıeylül İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Ahmet HAYAT ile idareci, öğretmen ve velilerimiz katıldı.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Ahmet HAYAT, Salgın Sürecinde Okuma Yazma Hazırlık Eğitimleri, Çocuklarımızın Okuryazarlık Becerilerinin Geliştirilmesi konularında çalışmalar yürüten Sayın Prof. Dr. Emre ÜNAL'a öğretmenlerimize ve velilerimize yönelik bu faydalı semineri düzenlediği için teşekkür etti.

 

 

08-03-202108-03-2021

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.