Proje Uygulama Süreci
![Proje Uygulama Süreci](/meb_iys_dosyalar/2020_11/14104615_bigep_logo.jpg)
Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) uygulama sürecinde yapılacak olan tüm etkinlik ve aaliyetler pandemi önlemleri nedeniyle çevrimiçi ve yüz yüze eğitim - öğretim faaliyetleri şeklinde planlanmıştır.
Pandemi sürecinin sona ermesi halinde proje kapsamında gerçekleştirilecek bütün faaliyetler yüz yüze eğitim - öğretimi destekleyecek şekilde devam edecektir.
Proje çalışma takvimi süresince belirlenen faaliyetleri gerçekleştiren okullar/kurumlar BİGEP Modülü üzerinden proje ve faaliyetlerini dijital ortama gireceklerdir.