BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Aşmak İçin Hareket"

Türkiye Beyazay Derneği tarafından başlatılan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde ve destekleriyle yürütülen, "Aşmak İçin Hareket" projesi Balıkesir’de devam ediyor.
"Aşmak İçin Hareket"

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinde düzenlenen ve Cumhurbaşkanlığınca da desteklenen; engelli bireylerle, engelsiz bireylerin birlikte spor yapmasını öngören Beyazay Derneği tarafından Balıkesir il genelinde uygulanan “Aşmak İçin Hareket” projesi Balıkesir Valiliği, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Sağlık, Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve ilgili müdürlükler ile Karesi Belediye Başkanlığı, ve Altıeylül Belediye Başkanlığı,ve Balıkesir Beyazay Derneği ve Burhaniye şubesi arasında imzalanmıştı.Proje ile ilimiz genelinde bulunan engelli bireyler ile engelsiz bireylerin birlikte spor yapmasını hedefleniyor. Projenin sonunda engelsiz bireylerin, engellilerin özgüvenini geliştirip toplumda daha fazla yer almalarını hedefleniyor. Balıkesir ve ilçelerinde 1 yıl süreyle devam edecek olan “Aşmak için Hareket” projesine vermiş olduğu katkılardan dolayı Beyazay Derneği Altıeylül Proje Sorumlusu Sevinç YAŞAR tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK’e Teşekkür Belgesi takdim edildi.

24-05-201824-05-201824-05-201824-05-2018

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.