BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"JICA Bursiyerleri Arası Proje Yarışması" nda Türkiye Birinciliği
Aslıhantepecik İlkokulu sınıf öğretmeni Hülya BARIŞ Türkiye birincisi oldu.!["JICA Bursiyerleri Arası Proje Yarışması" nda Türkiye Birinciliği](/meb_iys_dosyalar/2019_03/13084230_PHOTO-2019-03-12-10-17-50.jpg)
Aslıhantepecik İlkokulu sınıf öğretmeni Hülya BARIŞ, Türkiye geneli yapılan "JICA Bursiyerleri Arası Proje Yarışması"na "Afet Eğitim Puzzle" ile katılmış ve Türkiye 1. olmuştur. Ödülü Japonya Başkonsolosu tarafından takdim edilmiştir.