"Vatan Sevgisi İmandandır" Sine-vizyon Gösterisi ve Fotoğraf Sergisi
Yakup Mihriye Akdeniz Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde Altıeylül Kent Konseyi tarafından gerçekleştirilen serginin açılışı Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Zekai Kafaoğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Ercüment Kutlu ve Altıeylül Kent Konseyi üyleri tarafından gerçekleştirildi.!["Vatan Sevgisi İmandandır" Sine-vizyon Gösterisi ve Fotoğraf Sergisi](/meb_iys_dosyalar/2017_02/08104241_IMG-20170207-WA0010.jpg)
Yakup Mihriye Akdeniz Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde 07.02..2017 Salı günü saat 11:30´da Altıeylül Kent Konseyi tarafından gerçekleştirilen "Vatan Sevgisi İmandandır" konulu fotoğraf sergisi düzenlendi. Okul bahçesinde tüm öğrencilere sine-vizyon gösterimi yapıldı. Öğrenci ve öğretmenlerin büyük bir ilgiyle izlediği sine-vizyon gösteriminin ardından Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Zekai Kafaoğlu yaptığı konuşmasında; projede emeği geçen Altıeylül Kent Konseyi üyelerine, programa katılan öğrenci ve idarecilere teşekkür ederek "Vatan Sevgisi İmandandır" konusu ve 15 Temmuz darbe girişiminin önlenmesinin önemi ile ilgili bilgilendirici açıklamalarda bulundu.