BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Satranç Türkiye Birincisi Öğrencimizi Altıeylül Belediye Başkanı ödüllendirdi

Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Zekai Kafaoğlu kupa, sertifika ve madalyası ile ziyarete gelen şampiyon Elifnaz’ı kutlayarak ödüllendirdi.
Satranç Türkiye Birincisi Öğrencimizi Altıeylül Belediye Başkanı ödüllendirdi

Zağnospaşa Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi Elifnaz AKAT, Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası’nda yaptığı 9 maçın 8’ini kazanarak 10 yaş kızlarda Türkiye Şampiyonu oldu. Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Zekai Kafaoğlu kupa, sertifika ve madalyası ile ziyarete gelen şampiyon Elifnaz’ı kutlayarak yarım altınla ödüllendirdi.

 

Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Zekai Kafaoğlu “Çok mutluyum. Güzel bir başarı. Türkiye şampiyonu olmak kolay değil. Elifnaz kızımız çıtasını daha da yukarıya çıkartacaktır. Altıeylül Belediyespor Kulübü sporcusu olarak 2 yıldan bu yana kızımızın yanındayız, destekçisiyiz ve bundan sonra da destek vermeye devam edeceğiz. Başta Elifnaz kızımız olmak üzere babası İsmail AKAT´ı, ailesini ve destek veren herkesi tebrik ediyorum” dedi.

 

31-01-201731-01-201731-01-2017

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.