BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Ömer Faruk Bol İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden örnek davranış

Şehit Ömer Faruk Bol İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerince, Afrin ve çevresinin terör örgütlerinin zulmünden kurtarılması, cennet vatanımızın her türlü tehdide ve bölücü örgütlere karşı korunması, mukaddesatımızın muhafazası için Fetih suresi okuma etkinliği yapıldı. 
Şehit Ömer Faruk Bol İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden örnek davranış

Şehit Ömer Faruk Bol İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerince, Afrin ve çevresinin terör örgütlerinin zulmünden kurtarılması, cennet vatanımızın her türlü tehdide ve bölücü örgütlere karşı korunması, mukaddesatımızın muhafazası için Fetih suresi okuma etkinliği yapıldı. Okula ismi verilen aziz şehidimiz polis memuru Şehit Ömer Faruk Bol ile hain terör örgütleriyle mücadele eden Kahraman askerimiz, şehitlerimiz ve gazilerimiz için, Öğle namazında Gaziosmanpaşa Camisinde okulun erkek öğrencileriyle cami cemaati buluşturularak Yasin ve Fetih suresi okundu, zafer duaları edildi, ardından lokma ikramı yapıldı.

Ayrıca okulun kız öğrencileri tarafından uygulama mescidinde Okula ismi verilen polis memuru Şehit Ömer Faruk Bol ile Afrin de ve diğer bölgelerde teröre karşı vatanımızı savunurken şehit olan evlatlarımız için Yasin ve Fetih suresi okundu, zafer için dualar edildi.

İlçe milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik; Başta afrin bölgesinde olmak üzere yurdumuzun her köşesinde canlarını siper ederek savunan mehmetciğimize aziz milletimiz minnettardır. Öğrencilerimizi örnek davranışlarından dolayı tebrik ediyorum. Aziz şehitlerimize Allahtan rahmet, değerli ailelerine ve milletimize sabırlar diliyorum. Gazilerimize acil şifalar diliyorum dedi.

 

25-02-201825-02-201825-02-201825-02-201825-02-201825-02-201825-02-2018

 

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.