BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sosyal Dayanışma Merkezi Projesi İşbirliği Protokolü İmzalandı
![Sosyal Dayanışma Merkezi Projesi İşbirliği Protokolü İmzalandı](/meb_iys_dosyalar/2023_01/13155325_WhatsApp_Image_2023-01-13_at_15.30.23_1.jpg)
Altıeylül Belediyesi, Altıeylül Kaymakamlığı, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Altıeylül Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Altıeylül İlçe Sağlık Müdürlüğü, Altıeylül İlçe Müftülüğü, Altıeylül Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı arasında 'Sosyal Dayanışma Merkezi Projesi İşbirliği Protokolü' İmzalandı.