BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Spor Engel Tanımaz
![Spor Engel Tanımaz](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_02232204_20161202_1220501.jpg)
3 Aralık dünya engelliler günü sebebiyle "AŞMAK İÇİN HAREKET " projesi kapsamında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Gülser-Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi Basketbol takımı ile gösteri maçında bir araya geldiler.Maç seyirciler tarafından büyük beğeni topladı ve alkış aldı.Okulumuza yaptığı etkinlikten dolayı kutluyor ve "ENGELLERİ AŞMAK İÇİN HAREKET " diyoruz. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak emiği geçen tüm arkadaşlarımızı kutluyoruz.