BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Ersin YAZICI Kurtdereli MTAL´de
Bengi Projesi kapsamında Valimiz Sayın ERSİN Yazıcı Kurderli MTAL de öğrencilerle okuma etkinliğinde buluştu.![Valimiz Sayın Ersin YAZICI Kurtdereli MTAL´de](/meb_iys_dosyalar/2018_02/20121251_DSC_9571.jpg)
Etkinliğe Sayın valimiz yanısıra İlçe Kaymakamımız Sayın Dr. Oktay KAYA, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup YILDIZ, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Sayın Nevzat İNAL, İl/İlçe Şube Müdürleri Okul Öğretmen ve Öğrencileri katıldı. Sayın Valimiz etkinlik sonrası öğrencilerel sohbet etti.