BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Yarının Öğretmeni Bugün Öğretiyor" Projesi Bilgilendirme Semineri YapıldıNecatibey Eğitim Fakültesi Dekanlığı, Altıeylül Belediye Başkanlığı ve Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında yürütülen "Yarının Öğretmeni Bugün Öğretiyor" projesinin bilgilendirme semineri 18 Şubat 2020 Salı günü NEF Konferans salonunda Şube Müdürümüz Mustafa UZUN, Dekan Yardımcımız Ruhan BENLİKAYA, öğretim üyelerimiz, öğretmen adaylarımız ve öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Necatibey Eğitim Fakültesi Dekanlığı, Altıeylül Belediye Başkanlığı ve Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında yürütülen "Yarının Öğretmeni Bugün Öğretiyor" projesinin amacı Altıeylül İlçemizde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda eğitim gören öğrencilerin akademik başarılarını arttırmaya katkı sağlamak ve onlara rehberlik etmektir. Ayrıca öğretmenlik mesleğinin büyük ölçüde toplumsal sorumluluk taşıyan meslek alanlarından biri olması, öğretmenlerin toplumla bütünleşme gibi önemli görev ve sorumluluklarının bulunması nedeniyle, Necatibey Eğitim Fakültesi öğretmen adaylarının hizmet öncesi eğitimleri sırasında bu yönlerini geliştirme amacını güden deneyimler kazanmaları hedeflenmektedir.

Öğretmen adaylarımız ile öğrencilerimizi buluşturacak olan projemiz için, Altıeylül İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak Necatibey Eğitim Fakültesi Dekanımız Sayın Mehmet BAŞTÜRK'e, değerli öğretim üyelerimize ve tüm öğretmen adaylarımıza  katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

24-02-202024-02-202024-02-202024-02-2020

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.