BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir

Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir

İçişleri Bakanlığınca Önce Yaya Uygulaması başlatılmıştır. 2021 yılı süresince faaliyet ve destekleyici kampanyaların etkisi artırmak, yaya ve okul geçitleri öncesinde sürücülerin yer/zemin işaretlemeleriyle bir kez daha uyarılarak dikkatlerini daha üst düzeye çıkarmak, bu alanlarda yavaşlamalarını ve yayalara ilk geçiş hakkını vermek amacıyla Önce Yaya Uygulaması başlatılmıştır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren, "Altıeylül İlçemizde öğretmenlerimizin, velilerimizin ve tüm paydaşlarımızın "Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir" kampanyasına destek vermesini rica ediyorum. Okul çevrelerinde, caddelerde yaya geçitlerinde yavaşlamak, yayalara yol vermek telafisi mümkün olmayan kazaların da önüne geçecektir. Herkesin bu hassasiyetle trafikte hareket etmesini temenni ediyorum." dedi.

 

27-03-202127-03-202127-03-2021

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.