BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Yeteneklerimi Keşfediyorum” Projesi Röportajı

Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi öğrencileri ve Beden Eğitimi Öğretmeni Edir CAN tarafından yürütülen “Yeteneklerimi Keşfediyorum” projesi kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK ile röportaj yapıldı.
“Yeteneklerimi Keşfediyorum” Projesi Röportajı

Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Anadolu Lisesi Müdürü Halil İbrahim BEKTAŞ; Beden Eğitimi Öğretmeni Edir CAN ve öğrencilerle birlikte, yürüttükleri “Yeteneklerimi Keşfediyorum” projesi  kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK ile röportaj yapmak için ziyarette bulundu. “Yeteneklerimi Keşfediyorum” projesinin amacının;  ilkokullarda Beden Eğitimi derslerine Beden Eğitimi ve Spor öğretmenlerinin  girmesinin oluşturacağı olumlu etkilerin ülkemizdeki spor kültürü ve sporcu yetiştirme adına ortaya çıkaracağı adımları araştırmak,çocukların yeteneklerini keşfetmek olduğunu belirten proje yürütücü öğrenciler , ÇELİK’e sorularını yönelttiler. Öğrencilerin yönelttikleri soruları cevaplandıran İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK,röportajın sonunda yürüttükleri proje için öğrencilere, danışman öğretmenlerine ve okul müdürüne memnuniyetini belirtti.

05-04-201805-04-201805-04-201805-04-2018

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.