BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yıldız 75.Yıl Ortaokulu Ziyareti
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK Yıldız 75.Yıl Ortaokulu’nu ziyaret etti.![Yıldız 75.Yıl Ortaokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_09/19162105_1.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK Yıldız 75.Yıl Ortaokulu’nu ziyaret etti. Ziyaretinde öğretmenlerle bir araya gelerek yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi ve yeni eğitim-öğretim yılıyla ilgili bilgi alışverişinde bulundu.