BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BENGİ’den Öğretmenlerimize Üç Yarışma Birden..

BENGİ’den Öğretmenlerimize Üç Yarışma Birden..

      Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Altıeylül Belediyesi işbirliği ile Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme ( BENGİ) projesi kapsamında öğretmenler arası  “Söz ve Beste Yarışması”, “Sloganlı Afiş Yarışması” ve “Kısa Film Yarışması”  başladı.

      Son başvuru tarihi 15 Mayıs 2017 olan öğretmenler arası  “Söz ve Beste Yarışması”, “Sloganlı Afiş Yarışması” ve “Kısa Film Yarışması”  ödül töreninde kategoride, Birinci 3.000 TL, İkinci 2.000 TL, Üçüncü 1.000 TL para ödülü kazanacaktır.

    Konu ile ilgili açıklamada bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, “BENGİ (Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme) projesini İlimizdeki tüm çocukların daha nitelikli gelişimi için ilimizde görev yapan yaklaşık 15 bin öğretmenimizin özverili çalışmaları ile yürütüyoruz. BENGİ projesini kamuoyuna, velilerimize, öğretmenlerimizin bakış açısıyla tanıtmak; BENGİ projesinin müziğini, afişini, kısa filmini oluşturmak, başarılı öğretmenlerimizi ödüllendirmek istiyoruz. BENGİ ile en büyük amacımız, hayalimiz bu şehirdeki herkesin eğitimi konuşması, eğitim birinci öncelik haline gelmesidir.” dedi.

  Öğretmenler arası  “Söz ve Beste Yarışması”, “Sloganlı Afiş Yarışması” ve “Kısa Film Yarışması” yarışma şartnamesi ve ayrıntılarını balikesirarge.meb.gov.tr adresinin duyurular bölümünde yayınlanmıştır.

17-04-201717-04-201717-04-2017

 

 

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.